Menu stron

Masz pytanie

zadzwoń
18 441-62-10
501-005-804
882-235-020

napisz
lider@lider-karcher.com

lub odwiedź nas
pn-pt: 8:00 - 17:00
sb: 9:00 - 13:00

Szybka dostawa

Zakupiony towar
wysyłamy już od
24 h
od otrzymania
wpłaty

Regulamin

1. ZAMÓWIENIA

 Oferowane produkty w sklepie internetowym www.lider-karcher.com możecie Państwo zamawiać poprzez nasz sklep internetowy lub mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. 24 godziny na dobę przez cały rok.

W możliwie najkrótszym czasie ( do 2 dni roboczych) potwierdzimy Państwu przyjęcie zamówienia oraz poinformujemy o terminie i możliwości jego realizacji na podany przez Państwa kontakt: mailem, telefonicznie lub faksem.

Prosimy wówczas o potwierdzenie zamówienia (dotyczy zamówień płatnych przelewem lub za pobraniem) oraz o dokonanie Płatności Jeżeli wybrali Państwo płatność przelewem.

Brak potwierdzenia do 5 dni roboczych i brak wpłaty przelewem będziemy uważać za rezygnację z zakupów.

Czas realizacji zamówień waha się w przedziale od 3 do 14 dni roboczych. O szczegółach informujemy Państwa na podany adres e mail lub telefonicznie lub SMS.

Obecnie zamówienia realizujemy głównie na terenie Polski. wysyłka za granicę, jej warunki, opłaty są ustalane indywidualnie i mogł się różnić od ogólnych zasad.

Nasz sklep nie ponosi odpowiedzialności za zamówienie Klienta składane w jego imieniu przez osoby trzecie.

Ceny są wyrażone w złotych polskich (PLN) i są cenami brutto ( z podatkiem VAT).

Jeżeli mamy do zakupów wystawić fakturę VAT prosimy nas o tym poinformować w momencie składania zamówienia oraz podać dane niezbędne do przygotowania faktury. W innym przypadku standardowo dołączamy paragon.

Proponujemy Państwu kilka sposobów zapłaty za zamówienie: przelew na konto, płatność internetowa, zapłata kartą płatniczą, za pobraniem - wybierz opcję najbardziej dla Ciebie korzystną.

Warunkiem realizacji zamówienia jest dokładne wypełnienie formularza zamówień - wszystkie pola oznaczone jako obowiązkowe muszą został wypełnione.

Zastrzegamy sobie prawo ewentualnego dodatkowego potwierdzenia zamówienia lub sprawdzenia jego zawartości mailem, telefonicznie, faksem.

Istnieje możliwość odstąpienia od zamówienia, zwrotu w terminie 14 dni lub reklamacji zakupionych towarów.

2. WYSYŁKA- rodzaje przesyłek, opłaty

 

Twoje zamówienie ! W naszym sklepie nie obowiązuje minimalna kwota zakupu. Realizujemy każde zamówienie.

Drogi Kliencie! Serdecznie prosimy aby podczas składania zamówienia dokładnie wypełnić wszystkie dane tak abyłmy mogli sprostać Twoim oczekiwaniom.

Terminy realizacji!

Twoje zamówienie postaramy się zrealizować na następny dzień roboczy.

Jednak dla niektórych towarów czas realizacji zamówienia może wynieść do 14 dni roboczych - każde zamówienie potwierdzamy informując o dostępności towaru i terminie realizacji.

Formy dostawy:

Proponujemy dostawę za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS - Twoje zamówienie zostanie dostarczone następnego dnia po wysłaniu lub dzień póżniej: otrzymasz je pod wskazany adres.

Opłata za wysyłkę!

Przedstawione koszty dotyczą wysyłki na terenie Polski. Koszty dostawy do innych krajów są ustalane indywidualnie.

Opłata za wysyłkę zależy od wartości zamówienia i formy Płatności. Sprawdź, ile możesz zyskać:

Koszty wysyłki zamówień na terenie Polski

 

 

PACZKI KRAJOWE UPS

 

 

 
Poz. Nazwa usługi Opłata w złotych
do 1kg do 5kg do 15kg do 30kg
1. pobranie 20zł 20zł 20zł 30zł
2. przelew - wpłata na konto 20zł 20zł 20zł 30zł
           
 
 

 

Jeżeli Państwa zamówienie z naszego powodu zostanie zrealizowane w dwóch oddzielnych dostawach ( jako dosyłka), to koszty dosyłki ponosi nasz sklep.

Jeżeli produkt nie będzie mógł został wysłany z jakiejkolwiek przyczyny a Państwo nie zaakceptujecie innego zaproponowanego produktu to wpłacone pieniądze za ten produkt zostanł natychmiast zwrócone na wskazane konto bankowe.

 

Brak produktu na magazynie nie powoduje utraty przywileju bezpłatnej dostawy lub niższej opłaty za dostawę paczki wynikających z wartości danego zamówienia.

 

3. Płatności

Płatności akceptowane w naszym sklepie

 

1. Przedpłata na nasze konto- w tym przypadku płacisz przelewem na nasze konto:

"LIDER"
 Lidia Miszkinis
ul.Kilińskiego 58

33-300 Nowy Sącz

Bank Spółdzielczy Nowy Sącz
Oddział Gródek n/Dunajcem
nr 02 8811 0006 0010 0100 4170 0001

Realizacja takiego zamówienia następuje w chwili otrzymania potwierdzenia z banku o wpłynięciu danej kwoty na konto. Prosimy aby przedpłata była dokonana w ciągu 5 dni licząc od dnia potwierdzenia realizacji zamówienia przez nasz sklep.

2. Za pobraniem - zapłacisz w chwili otrzymania przesyłki .W takim przypadku płatność regulujesz pracownikowi  firmy kurierskiej UPS

3. Credit Agricole Raty

Dzięki współpracy z Credit Agricole Bank Polska S.A. możecie Państwo skorzystać z opcji płatności: Credit Agricole Raty.
CA Raty dostępne:
-całkowicie online
-do max. kwoty 20 000 zł za zakupy
- bez zbędnych formalności
-spłatę możecie Państwo rozłożyć nawet na 48 miesięcy
Ratę można sprawdzić przy wybranym produkcie lub po zakończonych zakupach – w koszyku.

"LIDER"  Lidia Miszkinis oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

Uwaga !!!

 

W przypadku zapłaty przelewem ,kartą płatniczą albo poprzez Płatności internetowe koszty wysyłki Twojej paczki mogą był niższe.

 

4. ZWROTY, REKLAMACJE W SKLEPIE INTERNETOWYM LIDER-KARCHER.COM

Rezygnacja z zakupów:

Zakupiony produkt możecie Państwo zwrócić w terminie do 14 dni od daty odebrania przesyłki bez podania przyczyny zwrotu. Nie przyjmujemy zwrotów używanych. 

Rezygnacja jest możliwa gdy:

•  towar nie był używany

•  nie był otwierany i pozbawiony opakowania oraz folii (jeśli taką posiadał)

•  nie został w inny sposób uszkodzony

Towar prosimy odesłać w opakowaniu chroniącym przed uszkodzeniem oraz w oryginalnym opakowaniu w którym został do Państwa wysłany. Zastrzegamy sobie prawo odmowy przyjęcia zwrotu towaru nie spełniającego w/w warunków.

Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem.
Koszty zwrotu ponosi Kupujący. Produkt należy do nas odesłać wraz z dokumentem zakupu i numerem własnego konta bankowego na który przekażemy należność za zwracany towar. Kwota zwrotu zostanie pomniejszona o poniesione przez nas koszty wysyłki towaru. Prosimy dołączyć oświadczenie o rezygnacji z zakupów.
 

 

Reklamacje:
Nie są uznawane reklamacje dotyczące różnic w wyglądzie towarów wynikających z ustawienia parametrów technicznych ekranu.
 

Prosimy o sprawdzenie stanu przesyłki w obecności kuriera i w przypadku ewentualnych uszkodzeń  o spisanie protokołu szkody. 
Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu paczki będą rozpatrywane na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności dostawcy paczki. 

Reklamacje towaru wadliwego podlegają procedurze jak dla towarów zakupionych w naszym sklepie stacjonarnym. Prosimy o wypełnienie druku reklamacji i odesłanie na nasz adres wraz z uszkodzonym produktem. Po otrzymaniu uszkodzonego produktu w możliwie najkrótszym czasie dopełnimy pozostałej części reklamacji informując Państwa o sposobie załatwienia sprawy.

 

Prosimy ewentualne reklamacje zgłaszać przed wysłaniem produktu.
Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.
Nie zwracamy kosztów przesłania nieuzasadnionych i nieuwzględnionych (przez producentów lub dystrybutorów) reklamacji.

Wszystkie zapytania dotyczące zwrotów, reklamacji prosimy zgłaszać mailem na adres: lider@lider-karcher.com

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

lub telefonicznie:
882-235-020   
18/441-62-10

Zwroty, reklamacje prosimy przesyłał na adres:

"LIDER"
 Lidia Miszkinis
ul.Kilińskiego 58

33-300 Nowy Sącz

 

 

5. BEZPIECZENSTWO DANYCH OSOBOWYCH.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami nasza firma zobowiązuje się do ochrony Państwa danych osobowych i innych do których mamy dostęp w związku z realizacją zamówień. Dane te będą wykorzystywane jedynie do realizacji zamówień oraz ewentualnego informowania Państwa o promocjach, nowościach oferowanych przez nasz sklep.
Mają Państwo prawo wglądu w swoje dane, prawo ich poprawiania oraz prawo do usunięcia ich z naszej bazy danych.
Nasza firma zobowiśzuje siś do nie udostępniania Państwa danych innym podmiotom do celów innych niż związanych z realizacją zamówienia.

6. INFORMACJE OGÓLNE

Sklep internetowy "lider-karcher.com" jest prowadzony przez:

"LIDER"
 Lidia Miszkinis
ul.Kilińskiego 58

33-300 Nowy Sącz

NIP: 873-205-25-55

Regon: 120433708

tel: 018 441-62-10
882-235-020

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacji.
Zastrzegamy sobie prawo zmiany treści regulaminu. Informacja o zmianie będzie umieszczana z wyprzedzeniem.
Złożenie zamówienia oznacza akceptację warunków regulaminu.

Zamieszczone na stronach Sklepu internetowego treści, w tym opisy towarów i ceny stanowią zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 kodeksu cywilnego. ?

 

Serwis
Strony internetowe Nowy Sącz